Etki Materyal Test Çözümleri
 • Etki Materyal Test Çözümleri
Hakkımızda

Hakkımızda

Etki Kalite Kontrol ve Kalibrasyon Hizmetleri şirketi olarak 1987 yılında Perpa Tic. Merkezi/Okmeydanı’ nda küçük bir şirket olarak iş hayatına başlamıştır.

Etki kuruluşundan itibaren ATLAS MTT / Amerika Işık Haslığı - UV laboratuvar Yaşlandırma Cihazlarının Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir. Şu anda bu temsilciliğine ilaveten SDC / İngiltere ve Testfabrics / Amerika firmalarının temsilciliğini de yürütmektedir.

Etki 1987’den beri tekstil, plastik,otomotiv, kimya, boya – kaplama laboratuvarları esas olmak üzere, birçok sektöre hizmet vermektedir. Etki’nin teknik servisi 7/24 olarak çalışmakta, müşterilerine en kısa sürede teknik hizmetleri sağlamaktadır.

Etki’nin yapmış olduğu çok önemli bir diğer hizmet ise, müşterilerine sunduğu kendi uzmanlık konularındakidanışmanlık hizmetidir. Etki’nin kendi uzmanlık alanlarındaki 32 yıllık tecrübesini müşterileriyle ücretsiz olarak paylaşması fevkalade takdir görmektedir.

Hizmet Politikamız

 • Müşteri Memnuniyeti

  Etki Materyal Test Çözümleri olarak istek ve taleplerinizi dinliyor etkili ve test edilmiş çözümler üretiyoruz.

 • Modern Teknoloji

  Test cihazları ve sarf malzemeleri sektöründe modern teknolojileri kullanarak ürün ve hizmet çeşitliliği sunuyoruz.

 • Yüksek Kalite

  Firmamız yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak sektörün lideri olacak hedefler gerçekleştirmektedir.

 • Zamanında Teslimat

  Profesyonel ekibimiz, satış öncesi ve satış sonrası destek hizmeti vererek müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

Kalite Politikası

Kalite Politikası

Etki, kurulduğu ilk yıllardan itibaren sattığı her ürünün her zaman arkasında durmayı ve arızalanan her cihazda mümkünse 24 saat içerisinde tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Cihazların ithalatından kurulumuna, altyapısından cihazın eğitimine kadar her konuda müşteriye karşı daima sorumlu olan Etki, Türkiye'de birçok test laboratuvarının kurulmasına ve tasarımına katkıda bulunmuş ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Yılların verdiği değerli tecrübeler ve güvenilirlikle kalite politikasından taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.