Etki Materyal Test Çözümleri

Atlas Material

Atlas Material
Atlas Material
Atlas Material

100 yıldan fazla bir süredir Atlas, şirketlerin ürünlerinin dayanıklılığını test etme yöntemlerindeki yeniliklere öncülük etmektedir.

1915'teki ilk cihazımız olan - güneşin kumaş üzerindeki soldurma etkisini simüle eden Solar Determinator - günümüzün kapsamlı hava durumu test cihazları ve test servisleri ağına kadar hep aynı şeye odaklandık:

"Müşterilerimize, ürünlerinin ne kadar sürede yaşlanacağını belirlemek için en gelişmiş teknoloji ve ileri test çözümleri sunmak. Sonuç olarak, üerticininnihai hedeflerine ulaşabilmesini sağlamak: kaliteli ürün, rekabet avantajı, ürünü daha kısa sürede pazara ulaştırmak".

Atlas’ın şirket merkezi ve uluslararası kabul görmüş Weather-Ometer®, Xenotest® ve SUNTEST® test cihazları serisi için üretim tesisleri, ABD’de bulunan Illinois - MountProspect’te, Avrupa ayağı ise Almanya – Linsengericht’tedir.

Atlas MaterialTestingTechnology’nin, hava şartları test cihazları ve iç-dış ortam testleri, müşteriye özel çözümleri, danışmanlık hizmetleri ve küresel destek konularındaki deneyim ve uzmanlığı ile müşterilerimiz, laboratuvarda veya dış şartlarda, malzeme testi çözümleri ile ilgili tüm alanlarda yardım alır. Müşterilerimize, ürünlerinin performansıyla ilgili kararları almak için ihtiyaç duydukları bilgi ve verileri sağlayacak test programlarını sağlamak için,kendileriyle birlikte çalışmaktayız.

Filtrele