Firma Tanıtımı

Etki Tel.: +90 (212) 221 75 31 Meteryal Test Çözümleri firması 1987 yılında kurulmuş olup, uzun yıllardan beri tekstil, otomotiv, plastik ve boya değişik sektörlere ve farklı malzemelere yönelik test çözümleri sunmaktadır.

Firmamız aşağıda belirtilmiş olan çok uluslu şirketlerin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir.

ATLAS Material Testing Technology GmbH (ABD, Almanya):

Tekstil Laboratuvar ekipmanları, otomotiv laboratuvar ekipmanları, plastik ve boya endüstrisi laboratuvar ekipmanları.

KHS Steuernagel – Lichttechnik GmbH (Almanya):

Klimatik kabinler, iklim kabinleri

SDL-ATLAS LTD. – (İngiltere):

Geniş bir ürün yelpazesi içeren tekstil test cihazları ve test ürünleri

Testfabrics Inc. (ABD):

Tekstil laboratuarları için sarf malzemeleri

Halihazırda temsil etmekte olduğumuz Alman menşeli ATLAS firması, ürünlerin dayanıklılığı ve kullanım ömürleri ile ilgili testlerin başlatılması ve geliştirilmesinde öncü rol oynamış ve cihazlarını gelişen teknolojiye uygun olarak sürekli yenilemiştir.

Atlas hızlandırılmış ışık ve hava haslığı test cihazları ile dünya çapında hizmet vermektedir.

Yüksek teknolojiyle üretilmiş olan bu cihazlar, Dünya standartlarıyla uyumlu olup, malzemelerin doğal hava şartlarındaki ömürlerini tespit etmeye yarayan fiziksel testler için uygundur.

ATLAS’ın uzun yıllardır temsilcisi olan firmamızın asıl amacı; ATLAS’ın cihazlarını getirtmek, kurmak, eğitimini vermek, satış sonrası teknik destek ve cihaz bakım hizmetleri ve test standartlarının gerektirdiği test malzemelerini temin etmektir.

Atlas firması 2003 yılında SDL firmasını da bünyesine alınca, firmanın adı SDLAtlas olmuş ve Etki aynı zamanda bu firmanın da temsilcisi haline gelmiştir. SDL - Atlas tekstil test cihazları konusunda çok geniş bir ürün gamına sahip olup, halen Türkiye’deki bir çok uluslararası laboratuvarda, birçok üniversitede ve büyük tekstil işletmelerinde cihazları bulunan, aynı zamanda her yıl iki kez kalibrasyon hizmeti veren uluslararası çapta, merkezi Amerika’da bulunan bir şirkettir.

Testfabrics, tekstil sarf malzemelerinde dünya çapında uzman bir kuruluş olup, uzun yıllardır hem dünya piyasasına, hem Türkiye tekstil pazarına kaliteden ödün vermeksizin sarf malzemeleri temin etmektedir.